CNC gépkezelő-Zalaegerszeg (Zalaegerszeg)

Cégcsoportunk zalaegerszegi munkavégzésre CNC Gépkezelő munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk zalaegerszegi munkavégzésre CNC Gépkezelő munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • CNC vezérelt Szikraforgácsoló gépek működtetése
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Termékek méretellenőrzése, sorjázása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépipari középfokú végzettség
  • Informatikai alapismeretek
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Juttatás bruttó 295 – 360.000 Ft
  • Cafeteria nettó 20.000 Ft/hó (belépést követő 2.hónaptól)
  • Műszakpótlék 30% (18-06 óra közötti időszakban)
  • Bejárás támogatás törvényi előírások szerint
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 óra

Munkabér

  • bruttó  295 000 - 360 000  Ft  / hó
Zalaegerszeg