CNC huzalszikra forgácsoló - br.600.000 Ft (Székesfehérvár)

CNC huzalszikra forgácsoló

álláslehetőség bérezés tapasztalattól függően akár br.600.000 Ft

Belefáradtál a műszakozásba? Unod a multi cég környezetét?

Hosszútávú munkalehetőség, Cafeteria rendszerrel, év végi bónusszal, bejárás támogatással!

Feladatok

  • Hatáskörbe tartozó huzalszikra gépek optimális működtetése.
  • Minőségi követelményeknek megfelelő alkatrészek gyártása.
  • Munkaeszközök karbantartása.

Elvárásk

  • CNC huzalszikra forgácsolásban megszerzett magabiztos tudás és gyakorlat (min. 3 év)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kommunikációs- és koordinációs képesség
  • szakmai fejlődés iránti elkötelezettség

Azonnali kezdési lehetőség!

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Székesfehérvár