CNC marós - Bruttó bér 600.000 HUF (Székesfehérvár)

Belefáradtál a műszakozásba? Unod a multi cég környezetét? Jelentkezz és légy egy jelen helyzetben is bővülő vállalat tagja!

CNC marós

 álláslehetőség bérezés tapasztalattól függően akár br.600.000 Ft

Hosszútávú munkalehetőség, Cafeteria rendszerrel, év végi bónusszal, bejárás támogatással!

Feladatok

  • egyedi fröccsöntött alkatrészek CNC vezérlésű marógépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése
  • műszaki rajzok értelmeése
  • átállások, beállítások végrehajtása

Elvárások

  • CNC marásban megszerzett magabiztos tudás és gyakorlat (min. 3 év)
  • pontos, precíz munka
  • kommunikációs- és koordinációs képesség
  • szakmai fejlődés iránti elkötelezettség

Azonnali kezdési lehetőség!

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Székesfehérvár