CNC marós (Miskolc)

Munkaállomások kiszolgálása, gépkezelői feladatok elvégzése

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CNC marós

Feladatok:

  • Munkaállomások kiszolgálása, gépkezelői feladatok elvégzése,
  • Munkadarabok gépbe történő behelyezése, elkészült termékek ellenőrzése (vizuálisan, esetenként mérések elvégzése),
  • Gyártási dokumentációk vezetése (papíron és elektronikusan),
  • Hibaesemények jelzése felettesnek,
  • Munkaállomás tisztántartása, műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Általános szerelési munkákban, gépkezelésben, szerszámhasználatban szerzett tapasztalat,
  • Műszaki érdeklődés,
  • CNC gépkezelésben, gyártási környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • 1, ill. 2 műszakos munkarend vállalása (H-P, napi 8 óra),
  • Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Lehetőség túlórák vállalására, utazás támogatása,
  • Kulturált munkakörnyezet és munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Miskolc