CNC marós álláslehetőség (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Belefáradtál a műszakozásba?
Unod a multi cég környezetét?
Jelentkezz és légy egy jelen helyzetben is bővülő vállalat tagja!
Székesfehérváron

CNC marós álláslehetőség

Feladatok

  • egyedi fröccsöntött alkatrészek CNC vezérlésű marógépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése
  • műszaki rajzok értelmezése
  • átállások, beállítások végrehajtása

Elvárások

  • CNC marásban megszerzett magabiztos tudás és gyakorlat (min. 3 év)
  • pontos, precíz munka
  • kommunikációs- és koordinációs képesség
  • szakmai fejlődés iránti elkötelezettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Cafeteria rendszerrel,
  • év végi bónusszal,
  • bejárás támogatással!
  • Azonnali kezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

Székesfehérváron, de nem csak Székesfehérvárról várjuk jelentkezését!

Küldje el számunkra fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Székesfehérvár