CNC marós_Győr (Győr)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC marós munkatársat.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC marós munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:

  • Egyedi alkatrészek gyártása
  • CNC marógép programozása (Fanuc programnyelven)
  • Önálló gyártás műszaki rajz alapján
  • Legyártott alkatrész önellenőrzése kézi mérőeszközökkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Forgácsoló szerszám- és technológiaismeret
  • Műszaki rajz olvasás magas fokú ismerete, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Előny:

  • Fanuc programozási ismeret

Amit kínálunk:

  • Bérezés szaktudástól függően, egyéni megállapodás alapján br. 2700-3500Ft/ óra
  • Cafetéria: Szép kártya esetében nettó 25.000 Ft
  • Havi teljesítmény ösztönző bónusz (maximum az alapbér 10%-ig adható)
  • Műszakpótlék
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 15Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Havi túlóra kifizetés

Munkarend:

  • 2 műszakos munkavégzés- napi 8 órában (6:00-14:00-ig és 14:00-22:00-ig)

Munkabér

  • bruttó  2 700 - 3 500  Ft  / óra
Győr