CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader (Budapest)

Megbízónk nagy hagyományokkal rendelező, viágszerte ismert, a biztonságos közlekedést szolgáló termékcsoportjában piacvezető járműipari gépgyártó vállalat.  A vállalat egyik fontos gyártási területe a 150 fős megmunkáló gyártóegység, ahol a termékbe épülő fémaalkatrészek gépi megmunkálása folyik, évről-évre bővülő és korszerűsödő gépparkkal (70 CNC megmunkáló központ és speciális forgácsoló gépek). A növekvő alkatrész igény biztosítását a vállalat az új gépi- és technológiai beruházások és a már meglévő géppark folyamatos fejlesztése mellett a gyártás hatékonyságának növelésével és karbantartási támogatás fejlesztésével valósítja meg.  A megmunkáló géppark üzemeltetésének biztosítására, a karbantartási feladatok szervezésére és irányítására CNC megmunkálásban jártas szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader

Feladatok

  • A munkakör célja: a megmunkálási terület gyártóberendezései megbízható üzemelésének fenntartása, a karbantartási folyamatok fejlesztése és a karbantartási költségek optimalizálása
  • A Megmunkálási terület karbantartási tevékenységének irányítása, a 10+ fős karbantartási szervezet vezetése, beosztott munkatársak támogatása
  • A karbantartási team tagjai munkabeosztásának megtervezése
  • Aktív részvétel a munkatársak kiválasztásában, betanulás, beilleszkedés szervezése
  • A beosztott munkatársak szakmai fejlesztésének tervezése, képzési tervek összeállítása
  • A karbantartási terv kidolgozása és a beütemezett karbantartások terv szerinti végrehajtása, váratlan hibák elhárítása
  • A karbantartási folyamatok és eljárások szabályozása és fejlesztése, a teljes körű karbantartás-menedzsment (CMMS) rendszer bevezetésének koordinálása, beszerzési sztenderdek kialakítása
  • A TPM rendszer továbbfejlesztése, optimalizálása; aktív részvétel a prediktív karbantartási rendszer kialakításában
  • Karbantartási és anyag és gépalkatrész felhasználási költségek figyelése, elemzése és csökkentése
  • Kapcsolattartás a gépalkatrész és karbantartási anyag szállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki Diploma (BSc, MSc) ideálisan gépészmérnök karbantartási, CNC szakitány
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • CNC megmunkálási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 5 éves (csoport) vezetői tapasztalat multinacionális cégnél karbantartási területen
  • Jártasság megelőző karbantartási eljárások (TPM) alkalmazásában
  • Fejlett karbantartási rendszerek (CMMS) ismerete, LEAN karbantartási szemlélet
  • Tapasztalat karbantartás tervezésében, költségterv kidolgozásában
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, teljesítmény bónusz, egészségbiztosítási csomag
  • A zökkenőmentes csatlakozást elősegítő betanulási program
  • Szakmai fejlődés támogatása, konferenciák, tréningek, fejlődési célkitűzéseid szerint
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség, munka-magánélet egyensúly elősegítése
  • Odafigyelő, testre szabott karrierépítési gyakorlat

A munkavégzés helye

Budapest környéke (délpesti rány)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader, Budapest környéke (délpesti rány)

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest