CNC Operátor (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

CNC Operátor

Leírás

Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • A munkadarab felkészítése a gépben történő megformálásra
  • Mérőeszközök és egyéb mérési eljárások segítségével minőségügyi ellenőrzések elvégzése, eredmények rögzítése
  • Munkadarab előírásnak megfelelő legyártása
  • Gépállapot ellenőrzése napi szinten/rendszerességgel

Elvárások

  • Gépi forgácsoló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány vagy 1 éves szakmai tapasztalat

Munkaidő

  • Választható 2 vagy 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Előnyök

  • Erősen ötvözött, vagy különleges anyagok forgácsolásának ismerete
  • CNC fémmegmunkálási tapasztalat (CNC vezérlési ismeretek)
  • Siemens és Fanuc típusok ismerete
  • Unigraphics ismerete

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház