CNC Technikus (gépbeállító)_Győr (Győr)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC Technikus (gépbeállító) munkatársat.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC Technikus (gépbeállító) munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:

CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozása, beállítása, üzemeltetése
Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
Gyártás folyamatosságának biztosítása
Gyártási hibák ellenőrzése és javítása
Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
Szerszámok tesztelése, hatékonyság figyelembevétele
Technológiai módosítások kezdeményezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú, műszaki szakirányú végzettség
CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
Széria gyártásban szerzett tapasztalat (korrekciózás, bemintázás, szerszámozás)
Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete
Termelő cégnél szerzett tapasztalat
Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Szakmai tapasztalattól függő bérezés, br. 1800-2250 Ft/ óra
Cafetéria: már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
Havi túlóra kifizetés
Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 30Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
Azonnali kezdési lehetőség
Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
Szakmai fejlődés, előrejutási lehetőség
2+2-es 12 órás munkarend (nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő)
Túlórapótlék
Éjszakára 30% pótlék
Vasárnapra 50% pótlék

Munkarend:

Munkabér

  • bruttó  1 800 - 2 250  Ft  / óra
Győr