CO Hegesztő (kiemelkedő bér_Marcali ventillátor- és motorgyár) (Marcali)

CO Hegesztő (kiemelkedő bér_Marcali ventillátor- és motorgyár)

Leírás

Marcali telepehelyű, ventillátor- és motorgyártással foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk CO Hegesztő munkatársakat 3 műszakos munkarendbe, igény esetén SZÁLLÁSSAL is.

Feladatok
CO hegesztési feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte
  • CO Hegesztő munkakörben szerzett tapasztalat előny !
  • 3 műszak vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk
  • Megemelt alapbér + emelt műszakpótlék
  • 13 havi bér
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény és minőségi bónusz
  • Munkábajárás támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat Somogy és Zala megyei településeiről műszakokhoz igazítva
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Tiszta, kulturált, modern gyári környezet

IGÉNY ESETÉN SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK!

További információ: 20/555-2942-es telefonszámon.

Munkavégzés helye

Marcali

Marcali