Commodity buyer (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Commodity buyer

Feladatok

  • Költségcsökkentési lehetőségek felkutatása;
  • Változásmenedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása;
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása;
  • Szerződések- és keretszerződések megkötése;
  • Beszállítói kapacitásmenedzsment;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Min. 3 év autóipari gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat;
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Változásmenedzsment koordinálásában szerzett tapasztalat;
  • PPAP folyamatot ismerete;
  • IATF szabvány ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Home office;
  • Bónusz;
  • Extra szabadság;
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye

  • Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány