Compliance gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!

Compliance gyakornok

Feladatok

  • Compliance folyamatokkal kapcsolatos nyilvántartások kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Közreműködés vezetői riportok előállításában
  • Ügyfelek compliance szempontű átvilágításával, profilozásával összefüggű feladatok ellátása
  • Adatok gyűjtése, elemzése, trendek azonosítása és kiértékelése
  • Kockázatos mintázatok azonosítása az ügyfelek tranzakciói alapján, valamint az azonosított kockázatok jelzése a senior kollégák számára

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Közgazdasági vagy jogi területen folytatott tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:00 között végezhető diákmunka, rugalmas beosztásban
  • Heti 20 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • Betekintés egy bank működésébe, rendszereibe, folyamataiba
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest