Connectivity Engineer (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Connectivity Engineer

Partnerünk

Egy német középvállalat dinamikusan bővülő magyar leányvállalata, ahol izgalmas nemzetközi projektek keretében kamatoztathatod mérnöki és fejlesztői tudásodat.

Feladatok
  • Ősszel induló nemzetközi projekt 3-4 fős csapatában lehetsz Connectivity Engineer
  • Hosszútávú, stratégiai fejlesztési feladatok a világpiacon meghatározó szerepű, nemzetközi ügyfelek részére
Jelentkezz, ha
  • legalább 3-4 év tapasztalatod van Connectivity Engineerként
  • jártas vagy az alábbi technológiák valamlyikében: Java/GO, JavaScript, Node.js
  • Ipari kommunikációs rendszerek fejlesztésében tapasztalt vagy: M2M/IoT/Cloud, MQTT, OPC-UA, MTConnect
  • erős angol nyelvtudással rendelkezel
  • logikus gondolkodás, can-do attitűd, analitikus gondolkodás jellemez
Mit kínálnak Neked?
  • kötetlen munkaidő, HO lehetőség
  • szakmai és nyelvi képzések
  • bürokráciamentes szervezet
  • változatos projektek
  • stabil háttér, a Covid-19 sem törte meg őket