Controller (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Controller

Feladatok

  • Felelős az adott ágazat(ok) teljeskörű kontrolling tevékenységéért, azok eredmény elemzéséért (bevétel és költség felelősség)
  • Az ágazatok vezetőkkel folyamatos kapcsolattartás, napi szintű támogatásuk
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárási és tervezési folyamatokban
  • Jövedelmezőségi számítások különböző dimenziókban
  • Aktív részvétel különböző pénzügyi és központi projektekben
  • Ad-hoc és rendszeres döntéselőkészítő illetve támogató anyagok összeállítása
  • Riportok és elemzések készítése vezető IT rendszerekben: SAP, SQL, MS PowerBI

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-5 év kontrolling/elemző munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó szintű Ms Excel ismeretek
  • Logikus, analitikus gondolkodás
  • Erős csapatjátékos, jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • SAP, SQL, MS PowerBI ismeretek
  • Tapasztalat multinacionális környezetben (akár több szektorból)
  • Központi, általános költségek kontrollingja

Budapest