Controller (Budapest)

Controller

Leírás

Ha szeretsz precízen és hatékonyan dolgozni, és a pénzügyi terület izgalma és kihívása vonz, csatlakozz partnercégünk kontroller csapatába!

Itt lehetőséged lesz a szakmai fejlődésre és egy olyan környezetben dolgozhatsz, ahol a munka számít, de a közvetlenség és a professzionalizmus sem marad el!

Hol teheted meg mindezt?
Partnercégünk vezető gyártó vállalat, mely kiemelkedő minőségű és innovatív termékekkel, valamint széleskörű szolgáltatásokkal rendelkezik. Csapatuk elkötelezett az épületekben történő biztonságos és zavartalan mobilitás biztosítása iránt.

Controller

Feladatok

  • Pénzügyi jelentések előkészítése.
  • Projektanalízis és könyvelési tételek átvizsgálása.
  • Költségvetési eltérések elemzése.
  • Controlling fejlesztések előmozdítása.
  • Bemenet biztosítása osztályoknak.
  • KPI jelentések támogatása.
  • Kiadások és lízing nyomon követése.
  • Ad hoc jelentések készítése.
  • Éves tervezés támogatása.
  • Heti jelentések előkészítése.
  • Pénzügyi tételek ellenőrzése projektekben.
  • Értékesítési előrejelzések támogatása.
  • Közvetlen költségek aggregálása üzleti vonalanként.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség pénzügy vagy könyvelés területén.
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztalat olyan vállalatnál, amely értékesítési, termelési, szolgáltatási vagy elosztási profilú.
  • Tapasztalat az FP&A területén.
  • Kiváló angol nyelvtudás.
  • Magas szintű MS Office ismeretek, különösen Excel terén.
  • Tapasztalat SAP rendszerrel előny, de nem követelmény.
  • Keményen dolgozó személyiség, aki motivált a projektek és folyamatok alapos vizsgálatára, és új módszerek keresésére az adatminőség és a jelentési módszerek javítása érdekében.
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk
  • Légy része egy dinamikus, globális környezetnek, ahol folyamatosan találkozhatsz új kihívásokkal és lehetőségekkel
  • Dolgozz egy inspiráló és fejlődést támogató munkakörnyezetben, ahol az ötleteid értéket teremthetnek.
  • Felszerelt irodánkban kényelmesen és hatékonyan végezheted munkádat
  • Ahhoz, hogy munkádat anyagiakban is elismerjük, vonzó fizetést és éves teljesítménybónuszt kínálunk
  • Élvezd a cafeteria rendszer nyújtotta lehetőségeket, valamint az egészségügyi csomagunkat (Medicover), amely gondoskodik rólad és szeretteidről
  • Biztosítsd jövődet a vállalatunknál hosszú távon, ahol lehetőséged nyílik fejlődni és előrelépni
  • Tapasztald meg a csapatépítő tevékenységek varázsát, ahol lehetőséged nyílik közelebb kerülni kollégáidhoz, és építeni a közös sikerélményeket
  • Vegyél részt nemzetközi találkozókon és workshopokon, amelyek lehetőséget adnak a szakmai fejlődésre és új perspektívákra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest