Controlling specialista (Fejér vármegye) (Fejér vármegye)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Controlling specialista munkatársat keres.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Controlling specialista munkatársat keres Fejér megyei munkavégzésre.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Controlling specialista munkatársat keres Fejér megyei munkavégzésre.

Feladatok:

  • Havi mérlegek, eredménykimutatások és eseti jelentések, valamint költség-, kockázat- és jövedelmezőségi elemzések készítése a felső vezetés számára
  • Eredmény- és költségtervek (éves és 6 hónapos gördülő tervek) elkészítése
  • Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban (FI (pénzügyi számvitel), CO (kontrolling), PA (jövedelmezőségi elemzés))
  • Monitoring és elemzési feladatok ellátása
  • Költségvetés kezelése. A teljes termelőüzem huszonegy költséghelyének felügyelete és a hónapok és/vagy költséghelyek közötti mozgások kezelése
  • Aktív részvétel a belső-és külső ellenőrzésekben, a szükséges ellenőrzési anyagok előkészítése és bemutatása a könyvvizsgálónak
  • Aktív részvétel ad-hoc projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági/pénzügyi/számviteli szakon
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, magabiztos excel használat
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat a kontrolling területén
  • Analitikus készség a részletekre
  • Proaktív és lendületes hozzáállás szükséges a munkakör betöltéséhez
  • Képes nyomás alatt dolgozni és betartani a határidőket

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés csomag (alapbér, cafeteria, utazási és/vagy lakhatási, illetve étkezési támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiszámítható, fix iroda időben történő munkavégzés