Controlling Team Lead (16-2902) (Heves vármegye)

Controlling Team Lead (16-2902)

Óriási bővülés előtt álló gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kontrolling csapat munkájának megszervezése, irányítása,
  • Hosszú-és középtávú pénzügyi tervezésért történő felelősségvállalás,
  • A havi zárási folyamatok koordinálása,
  • Költségtervezés, költségelemzés,
  • Terv és tény adatok elemzése, készítése,
  • Információszolgáltatás a felsővezetés számára,
  • Kapcsolattartás a gyártással, termeléssel,
  • Nemzetközi kontrolling projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Termelési kontrolling területhez kötődő min. 5 éves tapasztalat,
  • A gyártóipari környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • 1-2 év vezetői tapasztalat megléte előnyt jelent,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Az új munkatársnak lehetősége nyílik a vállalati működésre való rálátásra, komplett módon,
  • Céges gépjármű, kiemelkedő jövedelem és juttatási csomag,
  • Home Office lehetőség,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Heves vármegye