Corporate Finance Assistant/Team Assistant (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Adminisztratív pozíciót keresel, ahol nem kell másra támaszkodnod mint a precizitásodra és az angol nyelvtudásodra?

Érdekel a filmek világa és szeretnél betekinteni a "kulisszák mögé"?

Szeretsz csapatban dolgozni és fontos döntésekben/üzleti tranzakciókban támogatni a céged előremenetelét?

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzoddal és légy TE ügyfelünk új Team asszisztense!

Corporate Finance Assistant/Team Assistant

Feladatok

  • Banki tranzakciók előkészítése, követése
  • Belső adatbázis karbantartása,
  • Kimutatások készítése
  • Pénzügyi csapat munkájának támogatása
  • Irodavezetővel és pénzügyi vezetővel való együttműködés
  • Bankokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Fénymásolás, scannelés
  • Aláírások, hitelesítek ellenőrzése, nyomonkövetése

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Pozitív, nyitott, segítőkész személyiség
  • Monotóniatűrés
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egyetemi/főiskolai végzettség pénzügy/számvitel/kontrolling/közgazdaságtan területen
  • 1-3 év nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafetéria
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Lehetőség a filmiparba való betekintésre
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Állatbarát iroda az V. kerületben
  • Családias hangulatú iroda, közösségi rendezvények
  • Stabil multinacionális háttér
  • Munkaidőkeret: 9.00-18:00 (napi 8 órás munakvégzés)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest