Critical parts manager (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Sourcing specialist (Veszprém)

Feladatok

  • A legkritikusabb (elektronikus, elektromechanikus, szerelői) vásárolt alkatrészek ellátásának biztosítása a gyártóüzemek számára;
  • A kritikus alkatrészek áramlásának nyomon követése a beszállítói gyártóüzemben a nyersanyag fázistól kezdve a gyártáson, minőségen és a szállításon keresztül;
  • Proaktív együttműködés a beszállítóval az összes alkatrész felügyelete érdekében, hogy időben teljesüljön a szállítás;
  • Heti eszkalációs hívás vezetése és előkészítése a szállítókkal;
  • Az információáramlás biztosítása a beszerzés és a társosztályok között;
  • A műszaki változatok egyeztetése a fejlesztési részleggel és a piaci elérhetőség vizsgálata;
  • A beszállítói kockázat kezelése (az ellátási kockázatok értékelése, ehhez kapcsolódó intézkedések nyomon követése és végrehajtása).

Elvárások

  • Mérnöki vagy gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat beszerzési vagy anyagtervezési területen;
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás;
  • Az általános MS Office alkalmazások jó ismerete, valamint az SAP-pal kapcsolatos tapasztalat;
  • Kiváló tárgyaló- és befolyásoló készség.

Amit kínálunk

  • Több évtizedes magyarországi múlt – stabil háttér;
  • Jelenleg is bővülő cég;
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján);
  • Heti több nap home office lehetőség (nem csak a járvány alatt);
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes cafeteria;
  • Munkába járási támogatás;
  • Saját étterem;
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte;
  • Alapítványi támogatások.

Előnyök

  • Német nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém