Csirkegyár munkás Dedemsvaart, Hollandiában, 10,91€ -től órára (Magyarország)

Csirkegyár munkás Ommel, Hollandiában, 9,82€ -től 10,43€ -ig órára

A Plukon cég csirketermékeket szállít, baromfifarmokkal és gyárakkal együttműködve Hollandiában és Belgiumban.

A vállalat jelenleg Csirkegyár munkást keres.A fizetés 9,72 EUR / óra, plusz ADV juttatás 0,61 EUR / óra= 10,33 EUR /óra  / bruttó

Napi feladatai a következők lesznek:

  • Feldolgozza és csomagolja a csirke darabokat;
  • Munka a gyártósoron és annak környékén, a munkahelyi előírásoknak megfelelően;
  • Egyszerű mechanikus szerszámok használata  de  gyártógépekkel is kell dolgozni;
  • Dolgozza fel a húst, és nagy rekeszekbe helyezze, ( 1 doboz körülbelül 10-15 kg-os).
  • A melléktermékeket válassza el külön tartályokba és zárja le a tartályokat.
  • Munkaterületet tisztán tartani;
  • Egyéb szükséges feladatok
  • A munkavállalókat naponta munkaruhákkal és biztonsági cipőkkel látják el a munkahelyen.
  • A munkahőmérséklet a feladatokat ellátó osztálytól függően változhat.
  • Fel kell készülnie a kellemetlen szagakra és a hideg munkakörnyezetre
  • A termelési célok garantálása érdekében túlórázni is kell néha.
  • A műszakok hetente vannak beosztva.
  • Képzést nyújtanak.

accessibilityKészségek

  • Tapasztalat a hústermelésben;
  • Kész vágóhídon dolgozni;
  • Figyelem a higiéniai, biztonsági és minőségi előírásokra;
  • Erős és egészséges jelölt;
  • Mivel a feladatok a baromfi feldolgozásával kapcsolatosak, a munkavállalók nem szenvedhetnek fertőző vagy bőrbetegséggel;
  • Lehetőség Hollandiában tartózkodásra hosszú távon.

languageNyelv

  • alapvető angol vagy lengyel nyelvtudás szükséges

Munkavégzés helye

Magyarország