Csokoládéipari anyagmozgató - délelőttös (Dunaharaszti)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk Közép-Kelet-Európa vezető gyártójaként csokoládéipari félkésztermékeket állít elő.

Csokoládéipari anyagmozgató - délelőttös

Feladatok

  • Betanított, fizikai munka
  • Gépsorról érkező csokoládé-alapanyag adagolása zsákokba
  • Csomagok kézi vagy vákuumgépes mozgatása (max.25 kg-ig)

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Jó fizikum
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 6:00-14:00
  • Minimum 2 nap vállalása/hét - legalább 16 óra

Amit kínálunk

  • Br. 2400 Ft/óra
  • Csokoládékóstolás
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes kávé-, teafogyasztási lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges busz (KÖKI-től, és Határ útról)
  • Nyári időszakot követően is folytatható
  • Ráérés függvényében, a nyár után, egyetem mellett is végezhető

Előnyök

  • Parkolási lehetőség

Munkavégzés helye

Dunaharaszti