Csomagolás, pakolás (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk már több mint 10 éve működik és vesz részt natúr kozmetikumok és gyógykészítmények gyártásában és forgalmazásában. Kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy természetes alapanyagokat felhasználva alkossák meg termékeiket, hogy az megnyugvást, regenerálódást adjon a megfáradt szervezetnek. Céljuk az egyre bővülő és elégedett vevőkör kialakítása sikeres, elégedett munkatársak közreműködésével.

Csomagolás, pakolás

Feladatok

  • futárszolgálat számára csomagok összeállítása, pakolása megadott lista alapján

Elvárások

  • nappali tagozatos, tanulói / hallgatói jogviszony
  • betöltött 18. év

Munkaidő

  • hétköznapokon 7:45 - 16:15
  • minimum heti 15 órában végezhető
  • kb. 3-4 hetes projektmunka

Amit kínálunk

  • bruttó 963 Ft/óra diákbér
  • rövid távú diákmunka

Előnyök

  • terhelhetőség
  • élénk, aktív munkamorál

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza