Csomagolás/gépkezelés (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Csomagolás/gépkezelés

Leírás

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas habtermékeket gyártó leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről.Filozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk!" Csatlakozzon Ön is!

Feladatok

  • Habtermékek (pl. jógamatracok) csomagolása, címkézése, dobozolása
  • Egyszerű, betanított gépkezelési feladatok ellátása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, vagy állandó délután vagy délelőtt-éjszakai műszakok vállalásával, 8 órás munkarend szerint.
  • Délelőtt: 06.00 - 14:00
  • Délután: 14:00 - 22:00
  • Éjszaka: 22:00 - 06:00

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Kiszámítható, stabil jövedelem: bruttó.180.000 Ft+ műszakpótlékok
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Fél év után, havi nettó 16.000 Ft cafetéria
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Barátságos légkör
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely, Ferencváros szívében
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • Gyári munkatapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest IX.
Budapest