Csomagoló (Gyöngyös)

Csomagoló

Leírás

A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:

Csomagoló

Feladatok

  • Higiéniai termékek kézi csomagolása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Álló munka

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdő, nyugdíjas és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Órabér bruttó 1550 Ft
  • Műszakpótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Bónusz lehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • Előrelépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről

Vécs- Visonta – Halmajugra – Detk – Ludas – Karácsond – Gyöngyös

Verpelét – Kisnána – Domoszló – Markaz – Abasár – Gyöngyös

Szűcsi – Rózsaszentmárton – Ecséd – Hort – Nagyréde – Gyöngyös

Erdőtelek – Tenk – Heves – Boconád – Tarnaméra – Tarnazsadány – Nagyfüged – Gyöngyös

Mátraderecske – Recsk – Parád – Gyöngyös

Petőfibánya – Lőrinci – Heréd – Hatvan – Hort – Gyöngyöshalász – Gyöngyös

Dormánd – Besenyőtelek – Mezőtárkány – Füzesabony – Kápolna – Kál – Gyöngyös

Gyöngyöspata – Gyöngyöstarján – Gyöngyösoroszi – Gyöngyös

Salgótarján – Bátonyterenye – Kisterenye - Nagybátony - Tar - Pásztó – Szurdokpüspöki – Gyöngyös

Jászárokszállás – Atkár – Vámosgyörk – Adács – Gyöngyös

Bodony- Parád – Parádsasvár – Mátrafüred – Gyöngyössolymos – Gyöngyös

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös