Csomagoló (Hollandia)

Kollégákat keresünk zöldség, illetve gyümölcs csomagolására Hollandiába.

A hirdetés már lejárt!

Kollégákat keresünk zöldség, illetve gyümölcs csomagolására Hollandiába

Munkavégzés helye: Alkmaar, Hollandia

Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaviszony típusa: Teljeskörű munkaidő

Juttatás: 10.31 – 20.62 Euro bruttó/óra

Munkaköri leírás

Az Ön munkakörébe különböző feladatok tartoznak majd, beleértve a zöldség és gyümölcs darabolását, kiválasztását és csomagolását. Annak érdekében, hogy a gyümölcsök és zöldségek a lehető legtovább frissek maradjanak, hideg munkakörnyezetben fog dolgozni. Partnerünk rendelkezésére számos részleg áll, ahol a gyümölcsöt és zöldséget kezeli és tovább dolgozza a kívánt végterméktől függően (zöldség, illetve gyümölcs saláták, leveszöldségek, pizza stb).

Egy kis figyelmesség partnerünktől:

  • Egy finom csésze leves és friss gyümölcs naponta

Juttatás:

  • A brutto órabér 10,31 € / 2 műszak / 7:00-16:00 vagy 16:00-01:00
  • Bérpótlék esti órákra 18:00 - 22:00 +15% (11,68 € /óra), 22:00 után +30% (13,20 €/óra)
  • Bérpótlék szombat délelőtt +50% (15,24 €/óra), 12 óra után +100% (20,32 €/óra)
  • Bérpótlék vasárnap +100% (20,32 €/óra)

Alkalmazotti juttatások:

  • Holland munkaszerződés
  • Évi 25 nap fizetett szabadság
  • Fizetés hetente – saját bankszámla birtoklása kötelező
  • Hollandiai koordinátor szolgálatai biztosítva
  • Biztosított szálláshely/kedvezményes áron
  • A Szállítás munkahelyre, illetve szálláshelyre biztosított céges járművekkel
  • A Holland társadalombiztosítási szám bejegyzéséről a munkáltató gondoskodik
  • A kötelező Holland egészségbiztosítás bejegyzéséről a munkáltató érkezést követően gondoskodik
  • Tanácsadás a kiutazással kapcsolatban
  • Ügynökségünk szolgálatai díjmentesek, a munka közvetítéséért nem számolunk föl semmilyen jutalomdíjat Hollandiába utazása előtt, sem pedig után

Alkalmazottankénti követelmények:

Nyelvtudás Angol – Alap angol nyelvismeret elegendő

Vezetői engedély B - előny

Tájékoztatás a kiválasztási eljárásról

Ha érdekli ez a pozíció, kérjük, küldjön nekünk egy önéletrajzot, ahol összes eddigi munkatapasztalatát feltűnteti.