Csomagoló csapatvezető (Celldömölk)

Csomagoló csapatvezető

Leírás

Munkát keresel? Akkor jó helyen jársz!

CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk CSOMAGOLÁSI CSAPATVEZETŐ munkatársakat 12 ÓRÁS munkarendbe.

Feladatok

  • Az előírt munkautasítások, higiéniai és biztonsági előírások betartása és betartatása.
  • Gyártó, termelő cégnél szerzett tapasztalat.
  • Csomagolási részlegen dolgozó munkavállalók felügyelete, beosztása.
  • Számítógépes műveletek végrehajtása asztali számítógépen és/vagy szkenneren.
  • Csomagolási részleg gépeinek beállítása, ellenőrzése.
  • Készáru végleges előkészítése a kiszállításhoz.

Elvárások
  • Vezetési, irányítási valamint problémamegoldó készségek, képességek.
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, szorgalom, teljesítmény- és csapatközpontú szemlélet.
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség.
  • Középfokú iskolai végzettség (élelmiszeripari végzettség előny).
  • Műszaki érzék és számítógépes alapismeretek.

Előny:
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,és német nyelv tudás előny.

Amit kínálunk
  • Biztos munkahely, egy folyamatosan növekvő vállalkozásban
  • Prémiumrendszer, Szép-Kártya valamint chip kártya (ital- és snack automatában felhasználható) feltöltés.
  • Munkábajárási támogatás (tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás)
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • Céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
  • Céges munkaruha biztosítása
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • Karrierlehetőség, szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Celldömölk

Celldömölk