Csomagoló gépkezelő operátor (Csongrád)

A hirdetés már lejárt!

Csomagoló gépkezelő operátor

Leírás

Csongrádi partnercégünkhöz keresünk

kiemelkedő bérezési csomaggal

Gépkezelő operátori pozícióba munkavállalókat

Teljesítmény bónusz és extra juttatások!

Feladatok

  • Késztermék gyártásnál a gépsorok folyamatos üzemeltetése, gépbeállítás
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció
  • Alapanyagok- és segédanyagok előkészítése
  • Munkaterület és gépsor tisztán tartása, karbantartásban való aktív részvétel
  • Munkatársak munkájának szervezése, irányítása, felügyelete

Elvárások
  • Szakmunkás és/vagy szakközépiskolai végzettség
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Heti 3 - 4 műszak vállalása, 12 órás munkarendben
  • Hétvégi munkavállalás
Előnyt jelenthet:
  • Targonca vezetői engedély (3312)
  • Érettségi, technikusi, gépészeti és villamos vagy karbantartói tapasztalat

Amit kínálunk
  • Hosszú távra tervezhetőség, szakmai fejlődés
  • Kiemelkedő bérezési csomag + Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria, Élet-, egészség és balesetbiztosítás
  • Útiköltség támogatás, céges buszjárat
  • Munkaruházat és egyéni védőeszközök biztosítása
  • Kedvezményes termékvásárlás
  • Tervezhető munkaidő beosztás

Egyéb információk

+31 66 3570242

Telefon

Munkavégzés helye

Csongrád, Bokros

Csongrád