Csomagoló munkatárs (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Csomagoló munkatárs
48

Feladatok

  • Elkészült kerékpárok csomagolása
  • Vezetők munkautasításának követése, betartása
  • Gyártási terület rendben tartása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és pontos munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Álló munka és 2 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségi munkára való törekvés

Amit kínálunk

Felső kategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk számára csomagoló munkatársakat keresünk! Hölgyek, Urak jelentkezését várjuk, akár pályakezdőként is!

  • Fix havi alapbér: bruttó 183.000 Ft.
  • Akár bruttó 36.000 Ft. mozgó BÓNUSZ
  • Bruttó 30.000 Ft. negyedével jelenléti BÓNUSZ
  • INGYENES étkezés az első három hónapban
  • Próbaidő után bruttó 25.000 Ft. SZÉP kártya

INGYENES céges buszjárat az alábbi településekről:  Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Fegyvernek,Jászladány, Jászkarajenő, Jászalsószentgyörgy, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen, Kuncsorba, Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős, Szajol, Szászberek, Szolnok, Tiszajenő, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszabög, Tiszasüly, Törökszentmiklós, Tószeg, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas

Munkavégzés helye