Csomagoló-Sárvár (Sárvár)

Cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres operátor munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres operátor munkatársat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres operátor munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:
• Gyártógépek kiszolgálása a termékekkel
• Termékek minőségellenőrzése és csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Élelmiszeripari tapasztalat (húsfeldolgozás)
• Egyműszakos munkarend vállalása (5:40-13:40)
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
• Havibér: br 280 000 Ft + túlóra pótlék
• Munkába járás költségtérítés – 35 Ft/km gépkocsi esetén vagy a bérlet 100%-a
• Ingyenes céges buszjárat
• Munkaruházat
• Kiemelkedő termelési körülmények
• Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
• Túlóra lehetőség

Munkabér

  • bruttó  280 000  Ft  / hó
Sárvár