Csomagológép-kezelő-Sárvár (Sárvár)

Havi 15 munkanap, kiemelkedő fizetés egy családias környezetben!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre Tasakgyártógép kezelő és Csomagoló munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Tasakgyártó gép beállítása és kezelése
  • Folyamatos ellenőrzés a gyártás során
  • Csomagolás
  • A gép és környezetének rendben tartása
  • Gyártás rögzítése a rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szorgalmas, precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Előny a termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés (alapórabér + műszakpótlék + teljesítmény pótlék)
  • Munkába járási támogatás
  • Betanítás, oktatás
  • Hosszútávú munka, fejlődési lehetőséggel
  • Állandó munkarend
  • Családias környezet, kis műszaklétszám

Munkarend:

  • 12 órás munkarend, hétfőtől péntekig (heti 3-4 munkanap)

Sárvár