Csomagrendszerezés (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet

A Pharma Pack Hungary Kft. gyógyszerkészítmény gyártással foglalkozó cég.

Csomagrendszerezés

Feladatok

  • Gyógyszercsomagolás
  • Csomagok összekészítése
  • Összekészített csomagok adminisztrálása

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 2 nap válallása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: bruttó 1400 Ft/óra, azaz nettó 1190 Ft lesz az órabéred
  • Rugalmas, hetente készülő beosztás
  • Iskola mellett is végezhető diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

 Munkaidő

  • Hétfő és péntek között 7:00-16:00-ig napi 4-6-8 órában
  • Heti minimum 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz
  • Hosszú távú diákmunka

Utazás

  • A budaörsi vasútállomás, illetve a 287-es BKV járat is pár perc sétára van a Pharma Pack-tól.

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs