Csomagszállító / kézbesítő munkatárs (nyugdíjas munkatárs) (Budapest)

Budapest (nyugdíjas munkatárs)

Partnercégünk részére keresünk csomagszállításra, kézbesítésre, könnyű fizikai munkára NYUGDÍJAS munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csomagszállító / kézbesítő munkatárs (nyugdíjas munkatárs)

Elvárások:

Állandó nappalos munkarend vállalása 07:00-17:00 változó végzéssel, B kategóriás vezetői engedély, Kisteherautón szerzett gyakorlat, Feddhetetlen előélet erkölcsi bizonyítvány, Alapfokú végzettség (8 általános), Öregségi (rendes) nyugdíjasnak kell lenni

Feladatok:

Házhozszállítás, Csomag kézi feldolgozása, Gépjárműbe pakolása, Alkalmanként az áru ellenértékének átvétele, PDA kezelés, Menetokmányok vezetése

Amit kínálunk:

Nettó 220.000 Ft/ hó jövedelem 168 óra ledolgozása után, Hosszú távú munkalehetőség, A munkavégzéshez a gépjárművet biztosítjuk, A munkahely tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest