Csoportvezető (Körmend)

Termékpalettánk lenyűgözően sokszínű!
Hozz új színt egyéniségeddel a csapatunkba!

Azonnali kezdéssel keresünk

Csoportvezető Kollégát!

ADA. THE FURNITURE MAKERS.
Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál. Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Feladatok:

  • A feladatkörébe tartozó gyártási folyamatok irányítása, határidők betartása a minőségi elvárásoknak megfelelően
  • Irányadó jogszabályi előírások betartása (különös tekintettel a munkabiztonsági, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírásokra)
  • Termelési terv végrehajtásának biztosítása a gyártási területen
  • Együttműködés csoportvezetőkkel és a részlegvezetővel, valamint a többi részleggel
  • Munkavállalók irányítása és motiválása, képzési igények feltárása, definiálása
  • Gyártási folyamat állandó felügyelete, a definiált folyamatok betartása, valamint optimalizálása

Az Ön kompetenciái:

  • Termelési területen szerzett legalább 1-2 év vezetői tapasztalat
  • Szakképzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Középfokú német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

körmendi telephely

Jelentkezzen most! Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát!

Körmend