Csoportvezető-Bercel (Bercel)

Cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként berceli munkavégzésre keres Csoportvezetőt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk berceli munkavégzésre keres Csoportvezető kollégát!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként berceli munkavégzésre keres Csoportvezető munkatársat!

Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítésének támogatása
  • A területen dolgozó kollégák munkájának segítése, irányítása és ellenőrzése
  • Minőségellenőrzési tevékenységhez szükséges létszám biztosítása (műszakszervezés, szabadság, napi munkaidő tervezés)
  • A termék felhasználását követve a folyamatok időben történő előkészítése, felügyelete, megszervezése
  • Kapcsolattartás a logisztikai szolgáltatókkal, illetve a partner megbízott kapcsolattartóival
  • Társosztályokkal való folyamatos kommunikáció
  • Csoport jelenléti adatainak naprakész rögzítése és a termeléssel, ellenőrzésekkel kapcsolatos egyéb adminisztratív tevékenység ellátása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Termelésben és/vagy minőségügyi szolgáltatónál szerzett vezetői tapasztalat
  • Pozitív, tettre kész hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 2000 Ft/ óra határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat biztosítása
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend- napi 8 órában

Munkabér

  • bruttó  2 000  Ft  / óra
Bercel