Csoportvezető helyettes (Budaörs) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Csoportvezető helyettes (Budaörs)

Leírás

Logisztikával, szállítmányozással foglalkozó nagyvállalatunk budaörsi központjába keresünk Csoportvezető helyettes kollégát!

Feladatok

  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel, vámosztállyal, minőségbiztosítással
  • Vevői reklamációk kezelése, panaszok kivizsgálása
  • Raktári dolgozók munkájának irányítása a raktárvezető akadályoztatása esetén
  • Árubeérkeztetés, bevételezés
  • Rendelések, kiszedések koordinálása
  • Kimenő áruk, dokumentációk kezelése
  • Leltár előkészítése/ levezetése

Elvárások

  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Előny: angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Kulturált, rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Barátságos, támogató csapat
  • Negyedéves bónusz
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak baleset biztosítás

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs