Csoportvezető munkatárs (Kiskunfélegyháza)

Partnerünk cége részére

Csoportvezető munkatársat

keresünk

Feladatok

  • Az üzemi folyamatok operatív irányítása: beosztott munkatársak folyamatos ellátása munkával, valamint a munkához szükséges eszközökkel (15-18 fő)
  • A beosztott munkatársak szakmai felügyelete, munkájuk koordinálása
  • Termelési tervhez tartozó gyártási megbízások teljesítése a minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett
  • Termelés során felmerülő akadályok, problémák elhárítása
  • Az üzemben dolgozó munkavállalók folyamatos oktatásának megszervezése

Elvárások

  • csoportvezetői tapasztalat (min. 2 év)
  • jó fizikai állóképesség (egész napos álló-járó munkavégzéshez)
  • jó problémamegoldó képesség
  • határozottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások
  • Utazási költség támogatás
  • Céges telefon

Munkavégzés helye

  • Kiskunfélegyháza

Kiskunfélegyháza