Csoportvezető - szerelde (Újhartyán)

Autóiparhoz kapcsolódó műanyag ipari termékek gyártásával foglalkozó beszállítói partnerünk számára keresünk kollegákat újhartyáni munkavégzéssel.

Csoportvezető - szerelde

Feladatok

  • A csoportjába tartozó személyzet irányítása (kb. 10-15 fő)
  • A termelési terv megfelelő betartása és betartatása
  • A termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálása
  • A termelési követelményeknek való megfelelés és a hulladék csökkentése
  • A gyártási folyamatok nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések esetén
  • A termelési dokumentációk megfelelő vezetése, ami a minőségbiztosítás alapját képezik

Követelmények

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Csoportok vezetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Autóipari gyártási tapasztalat előny
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Idegen nyelv (német, angol) ismerete előny, de nem feltétel
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Határozott, céltudatos személyiség
  • Gyártásban és ipari környezetben szerzett operatív tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria évi br. 600.000 Ft összegben
  • Bónusz lehetőség (műszak átadási bónusz, egyéni teljesítményhez kötött bónusz)
  • Idegennyelvi fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatás céges buszjáratokkal (saját gépjármű esetében üzemanyag elszámolás br. 39 Ft/km összegben)
  • Munkavégzési eszközök és munkaruha

Munkavégzés helye

Újhartyán

Újhartyán