CSOPORTVEZETŐ - termelési területre - faipari tapasztalattal (Budapest)

FÉLSZ A JÖVŐTŐL? MINDEN BIZONYTALAN? NEM TUDOD MI LESZ HOLNAP? - MI TUDJUK – GYERE VELÜNK TE IS.

Az SHI-SCALABLE KFT a német „TWINNER” cégcsoport tagjaként, biztos hátterű, autóipari vállalat Budapest X. kerületében. Saját fejlesztésű autóipari bevizsgáló gépünk mindössze 6 perc alatt képes digitálisan szkennelni egy gépkocsit és felmérni annak valós állapotát, így a használtautó piac szereplői anélkül tudnak döntést hozni, hogy valaha is személyesen látták volna a gépjárműveket. Folyamatosan bővülő jelenleg 150 fős nemzetközi csapatunkba keresünk új csoportvezető kollégát!

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari berendezés  padlózatának faipari és  kemény PVC-vel történő burkolása
  • A burkoló  csapat munkájának irányítása,
  • A vágási, ragasztási munkafolyamatokban való aktív részvétel, kontataktragasztók használata
  • Szoros együttműködés a gyártó üzem más területeivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • faipari, asztalosipari tapasztalat és szakirányú végzettség
  • faipari gépek ismerete ((Excentrikus csiszoló gép, gérvágó fűrész, lapszabászgép )
  • műszaki rajz olvasási készség
  • fizikai terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatvezetési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • burkolásban, melegburkolásban  szerzett tapasztalat, vagy végzettség
  • kemény/lágy pvc-vel történő burkolásban  szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • iparági szinten kiemelkedő fizetés
  • bejárási támogatás
  • bérutalás minden hónap 10-én
  • egyműszakos munkarend, 7:00-15:30-ig H-P-ig
  • Covid tesztek, maszk és fertőtlenítő eszközök biztosítása
  • Munkaruha
  • a startup létnek köszönhetően gyors növekedési, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • hosszútávú biztonság

A munkavégzés helye: 1103 Budapest gyömrői út 150

Munkabér

  • nettó  250 000 - 300 000  Ft  / hó
Budapest