Csőszerelő / Lakatos (Budapest)

Csőszerelő pozíció - nyomástartó berendezések gépészeti összesereglése

A hirdetés már lejárt!

A Fiorentini Hungary Kft. a Pietro Fiorentini Spa (Vicenza) olasz energetikai berendezéseket gyártó Társaság magyaroroszági leányvállalata, 30 éve stabilan a hazai energiaágazat meghatározó szereplője. A Társaság fő profilja technológiai berendezések gyártása és értékesítése mely a kőolaj és földgáz ipar számára meghatározó szereplővé emelte a cégcsoportot. Magyarországi üzemünkben több termék előállítása folyik, minősített acéltermékekből magas minőségben.

Új kollégát keresünk, aki szerelő munkatársként erősítené meglévő csapatunkat.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • mechanikai szerelési feladatok
  • csőszerelés
  • nyomástartó berendezések összeállítása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Legyen legalább 2 éves tapasztalatod

Örülünk, ha

  • ha már tudsz izometriás gépészeti rajzokat olvasni
  • ha szeretnél sokat tanulni
  • egy jó csapatban dolgozni

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • 1104 Budapest

Budapest