Csőszerelő-vízvezetékszerelő munkatársat keresünk (Áporka)

A hirdetés már lejárt!

Csőszerelő-vízvezetékszerelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Műszaki rajzok és leírások alapján a munkadarabok összeállítása, alakítása;
  • A szerkezeti elemek egymáshoz építése, felmérése, beszerelése;
  • Csőszerelői munkák hoz szükséges anyagigény felmérése, szerelés ellátása az üzemben, műhelyben;
  • Gépek karbantartása.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (vezeték- és csőhálózat-szerelő);
  • Tervek, műszaki rajzok olvasásának képessége;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • 3-5 év szakmai gyakorlat (fiatalok jelentkezését is várjuk);
  • Készenléti felügyeletben való részvétel;
  • Önálló munkavégzés;
  • Terhelhetőség;

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep

Leírás

Megbízónk csőszerelő, vízvezeték szerelő munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Munkavégzés helye

Áporka

Áporka