CS&Q administration gyakornok (Szigetszentmiklós)

Mind-Diák Szövetkezet

A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.

CS&Q administration gyakornok

Feladatok

  • Excel adatbázisok kezelése és elemzése
  • Kamerarendszer kezelése, a kamera felvételek gyűjtése és archiválása
  • Kamerarendszer vizsgálat a szükséges képzést követően
  • A reklamációk nyomon követése, okának megértése és részleges teljesítése
  • Alapvető logisztikai feladatok teljesítése
  • Anyagok/reklamációk fizikai ellenőrzése a raktárban
  • A komissiózási hibák elsődleges okainak elemzése és jelentése
  • Vevői problémák rendszeres elemzésének biztosítása
  • Fizikai folyamatok, rendeléskezelés és szállítás figyelemmel kísérése
  • Rendszeres visszajelzés a cégen belüli csapatoknak

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos szintű MS Office ismeret (Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Jó kommunikációs készségek

Munkaidő

  • Heti 16-24 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Rövidtávú munkalehetőség (3 hónap)
  • Részleges home office lehetőség, a betanítás után
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Céges buszjárat biztosítása

Előnyök

  • 8D, Kaizen, FMEA, SAP és MANH ismerete

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós