Customer Service Agent (Budapest)

Basic tasks: answering on calls, e-mails, live chat and callaboration with the team from Europe.

A hirdetés már lejárt!

We produce granite composite sinks, freestanding bathtubs and bathroom sinks selling through our online shops. Products are produced in Poland.

Ugruntowana marka w Europie poszukująca agenta obsługi klienta. Szybko rozwijająca się firma chce zbudować najlepszy zespół obsługi klienta, więc jeśli jesteś ambitny i zorientowany na klienta, to dobrze trafiłeś.

Jeśli masz doświadczenie, to świetnie, ale jeśli nie chcesz ciężko pracować, pomożemy Ci poprawić Twoje umiejętności.

Podstawowe zadania: odbieranie telefonów, e-maili, czat na żywo i callaboration z zespołem z Europy.

Rodzaj pracy: Pełny etat. Poniedziałek piątek. 9–5

Produkujemy granitowe zlewozmywaki i wanny kompozytowe i sprzedajemy za pośrednictwem naszych platform internetowych. Wynagrodzenie 250 000 FT netto miesięcznie.

Munkabér

  • nettó  250 000 - 250 000  Ft  / hó
Budapest

Állásajánlatok - legnépszerűbb városok