Customer Service and Administration Specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Van tapasztalatod ügyfélszolgálati területen? Szívesen kamatoztatnád tudásod egy családias vállalatnál?

Nemzetközi háttérrel rendelkező ügyfelünk számára keressük új kollégáját.

Customer Service and Administration Specialist

Feladatok

  • ügyfelekkel (B2B) és logisztikai partnerekkel való kapcsolattartás
  • megrendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • árak rögzítése az ügyfélszerződések alapján
  • felmerülő problémák kezelése
  • ügyféladatok menedzselése
  • számlák kiállítása
  • riportok készítése
  • könyveléssel való kapcsolattartás

Követelmények

  • 2-4 év tapasztalat ügyfélszolgálat/order management területen
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precíz munkavégzés
  • talpraesett, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • komplex, változatos feladatok
  • versenyképes fizetés
  • családias környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest