CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi hátterű gyártó vállalat magyarországi Ellátó Központjába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással)

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a bejövő megrendelések és azok teljesítésének a kontrollálása
  • A megrendelések vállalatirányítási rendszerben történő feldolgozása
  • A termék teljesítésének nyomon követése, szállítási idő kommunikálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények hosszú távú elemzése
  • Szállítási, minőségi problémák esetén a megoldás koordinációja, a fellépő hibák javítása, számlák kezelése
  • Részvétel vevői telefonos konferenciákon angol nyelven
  • Riportok, előrejelzések, elemzések készítése
  • Együttműködés a partnerekkel, anyavállalattal, társosztályokkal: gyártástervezőkkel, QA-val, logisztikával, stb.

Elvárások

  • Felsőfokú, gazdasági, logisztikai végzettség
  • 1-3 év nemzetközi környezetben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (felhasználó szintű excel tudás), ERP ismeretek (SAP, …)
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedően jó kommunikációs és érdekérvényesítő készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaidő: 08:30-17:00
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Versenyképes juttatáscsomag (cafeteria, bónusz, bejárás támogatása)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, betanulást támogató, barátias légkör

A munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással), Budapest XI. kerület

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest