Daimler projekt Senior Java Fejlesztő szakember (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Daimler projekt Senior Java Fejlesztő szakember

Egy német logisztikai multinacionális nagyvállalat Daimler-WMS projektjére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett már többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és –tervezés, specifikációk készítése Java 8+, J2E, Swing és Angular nyelveken
  • Követelményanalízis és végrehajtás,
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés (3rd Level Support)
  • Dokumentáció (SST leírás, tervezés, architektúra, stb.) német nyelven
  • Verziókezelés
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció (németül)

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 5 év tapasztalattal rendelkezel Java 8+, J2E, Swing technológiákban
  • Angular fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • További ismeretek: IBM WebSphere, : Eclipse, Git, Jira, Sonar, Maven
  • SQL, XML/XSD valamint DB2 ismeret
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén​

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás

És mit várhatsz cserébe?

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM kártya, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, ITSH pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Budapest