Data Analyst gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Woco Ipartechnikai Kft. a Wocogroup német multinacionális vállalatcsoport tagjaként prémium márkák beszállítója. Budapesten, a X. kerületben műanyag alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkoznak a Mercedes, Audi, BMW, Porsche, Volvo, Jaguar és más prémium autómárkák részére.

Data Analyst gyakornok

Feladatok

  • Elemzések készítése, illetve a meglévő elemzések továbbfejlesztése
  • Vállalatirányítási rendszerben (FOSS) adatgyűjtés
  • Heti szintű riportok készítése
  • Ad hoc feladatok ellátás

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 8:00-17:00 között heti minimum 24-32 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 2000 Ft/óra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Segítség nyújtás a szakdolgozat megírásában
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest X.

Budapest