Data Platform Architect (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy multinacionális informatikai cég gyorsan fejlődő magyarországi leányvállalata,
amely szoftvervagyonkezeléssel, technológiával, implementációval és DATA megoldásokkal foglalkozik.
Data Platform Architect munkatársakat keresünk most növekvő csapatukba.

Data Platform Architect

Feladatok

  • Adatplatform-projektek vezetése nagyvállalati és KKV partnereknél
  • Presales tevékenységekben való részvétel, ügyfélkapcsolattartás, ügyféligények beazonosítása, új igények feltérképezése, műszaki javaslato, prezentációk, demok készítése
  • Data Platform megoldások és architektúra tervezése
  • Javaslatok készítése
  • Együttműködés a mérnöki csapattal

Követelmények

  • 4 év releváns tapasztalat Solution Architect/Data Architect pozícióban
  • Microsoft Azure alapos ismerete
  • Databricks-ben szerzett magabiztos tudás
  • Tapasztalat SQL, Python, Spark területeken
  • Érdeklődés ML/AI megoldások felé
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz (egyéni és céges teljesítmény)
  • Képzettségnövelő képzés és bizonyítványok
  • Hibrid munkabeállítás
  • Vállalati társadalmi események és összejövetelek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest