Demand Planner / Customer Service Project Specialist (Budapest)

Tapasztalt és motivált kollégát keresünk Demand Planner / Customer Service Project Specialist pozícióba partnerünkhöz, aki non-food FMCG iparágban tevékenykedik.

Amennyiben rendelkezel demand planning tapasztalattal, nem idegen számodra a partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás és szívesen foglalkozol projekt alapon a különböző feladatokkal, úgy várjuk jelentkezésed!

Demand Planner / Customer Service Project Specialist

Feladatok

  • A kereslet szabályozása, valamint értékesítési előrejelzések készítése
  • Demand plan végrehajtása, új termékimplementációk, statisztikai előrejelzések készítése
  • SAP rendszerben a különböző adatok adminisztrációja, havi kereslet rögzítése
  • Ügyfélszolgálatot érintő projekben (terméktesztelés, tréningek, koordináció) való aktív részvétel
  • Folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel (B2B) a termékekkel kapcsolatban - elérhetőség, árak, szállítási határidők
  • Napi ügyfélszolgálati feladatok ellátása (rendelés, számlázás)

Követelmények

  • Tapasztalat demand planning és ügyfélszolgálat területén
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Project management készségek
  • SAP, Microsoft Office tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Évs bónusz
  • Cafeteria
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Utazási támogatás
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest