Department Manager (Budapest)

Department Manager

Az Ön új cége:

Department Manager pozíció nyitott nemzetközileg elismert, mérnök-tanácsadó partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Department Manager-re:

  • Új szerződések megkötése
  • Erőforrásmenedzsment, kapacitáskihasználási arány javítása
  • Csapat vezetése, képzése, fejlesztése, motiválása és támogatása
  • Műszaki minőség biztosítása a rendelkezésre álló legjobb technikák, technológiák felhasználásával

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (min. 5 év)
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált, csapatjátékos, rugalmas

Mire számíthat partnerünktől:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkahelyi környezet
  • Előrelépési lehetőség

Mit kell tennie most:

 Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest