Developer (Budapest)

Budapest

Developer

Egy osztrák banki szoftvereket gyártó cég projektjére keresünk ambiciózus, angolul magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli munkakört, szeretnél egy barátságos csapatban, akár teljes egészében remote dolgozni, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és tervezés: CR, bugfixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Dokumentáció (SST leírás, tervezés, architektúra, stb.)
  • Verziókezelés
  • Angol nyelvű kommunikáció

If you have…

  • Frontend fejlesztés iránti érdeklődés
  • Releváns tudás Javascript/Typescipt, Angular2+, ngrx, RxJs és node.js technológiákban
  • Korszerű verziókezelési eszközök (GIT) és módszertanok (Agilis szoftverfejlesztés) ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Német nyelvismeret
  • Tapasztalat pénzügyi területen

Budapest